Юридична консультація

Ви хочете відстояти свої законні права, вам потрібна юридична допомога кваліфікованого фахівця, хвилюють питання з області юриспруденції? Юридична консультація здійснюється максимально зручним для вас способом в найкоротші терміни по телефону, онлайн або при особистій зустрічі.

Адвокатська фірма «Теміс Лав’єрс Груп» надає кваліфіковану допомогу в захисті своїх права як фізичним, так і юридичним особам.

Ми проводимо повний супровід від початку і до кінця вирішення спірної ситуації, займаємося представництвом інтересів в банківських установах і фіскальних органах, державних установах. При цьому юридична консультація надається в будь який момент. Завдяки цьому ви можете уточнити питання, що стосуються чинного законодавства як нашої країни, так і ближнього зарубіжжя. Консультації проводять висококласні юристи, які є фахівцями в своїх галузях права.

Ми відстоюємо законні права та свободи наших клієнтів, представляючи їх інтереси в державних органах, установах будь-якого рівня і типу. Ми діємо в рамках чинного законодавства. Так-же здійснюємо представництво інтересів наших клієнтів за допомогою доручення на вчинення юридично значущих дій — підписувати документи різного характеру. До переліку наших послуг входить так само сприяння в зборі інформації, доказів у справах, які допоможуть вирішити справу на вашу користь на стадії розгляду в суді, або на досудовій стадії. Крім цього ми надаємо наступні юридичні послуги:

  • здійснюємо представництво інтересів та захист законних прав у суді та інших державних органах;
  • займаємося складанням процесуальних документів: скарг, касацій, позовних заяв та ін;
  • подаємо апеляції до суду у разі незгоди клієнта з рішенням суду, оскаржимо дії посадових осіб на стадіях судового та досудового розгляду.
  • Адвокатська компанія «Теміс Лав’єрс Груп» допомагає відстояти свої права в тому числі власникам транспортних засобів у різних життєвих ситуаціях: при скоєнні ДТП з вашою участю в будь-якій ролі, при неправомірних дії співробітника ДПС, необгрунтованому накладення штрафу або його величині, здирництві грошових коштів з боку представників влади.

Співробітники нашої фірми, кваліфіковані юристи, надають повне сприяння при вирішенні питань і суперечок з різними установами та організаціями, наприклад страховими компаніями, фінансовими органами, банками.

Юридична консультація онлайн — найбільш оперативний спосіб вирішити спірне питання з будь-якими установами, організаціями, громадянами. Юридична консультація онлайн — кращий спосіб швидко отримати потрібну інформацію.

Так отримати пораду ви можете перебуваючи прямо в установах і організаціях, по дорозі, в банку і тд.

У разі надання допомоги у кримінальній справі ми надаємо юридичний супровід на всіх стадіях кримінального процесу: як на стадії попереднього слідства, так і на стадії судового розгляду. А в разі неправомірних дій посадових осіб ми допоможемо грамотно скласти скаргу на неправомірні дії посадових осіб.

Юридична консультація онлайн безкоштовно здійснюється нашими адвокатами в найкоротші терміни відповідно до чинного законодавства.

За допомогою нашої консультації ви зможете оперативно відреагувати у сформованій ситуації, коли ваші права намагаються порушити, або просто стоїть найбільш швидко і грамотно діяти за даних обставин.

У сучасних умовах безкоштовні юридичні консультації в м. Київ стануть найкращим помічником у вирішенні спірних питань.

Юридична консультація

Напишіть адвокату: 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *