Посвідчення про відстрочку від призову

як оформити відстрочку від призову, підстави для відстрочки від призову, відстрочка від військової служби, відстрочка від мобілізації, відстрочка від армії за сімейними обставинами, зразок заяви про надання відстрочки від призову

Відповідно до законодавства України про військовий обов’язок та службу відстрочка від призову може бути надана по рішенню міських призовних комісій, по таким підставам: за станом здоров’я, за сімейними обставинами, через проходження навчання або професійної діяльності. Наші військові адвокати допоможуть вирішити Ваші проблеми по наданню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації в короткий термін.

Відстрочка від призову у зв’язку з сімейними обставинами

може бути надана особам за їх власним бажанням, які:

  • є дітьми-сиротами або дітьми, які позбавлені батьківського піклування
  • мають непрацездатних батьків або одинокого одного з непрацездатних батьків чи осіб, під опікою яких був призовник або яких утримував призовник, що має бути документально підтверджено, у разі якщо нема других працездатних осіб, що можуть утримувати непрацездатних осіб по Закону
  • мають непрацездатних (незалежно від віку) або неповнолітніх родичів призовника, таких як братів і сестер, якщо більше немає кому їх утримувати
  • мають одинокого батька, які утримують 2-х чи більше дітей до 18 років, доки один із них не досягне 18 років, за умови, що призовник матиме офіційне працевлаштування
  • мають дитину до 3-х років, або дитину більше 3-х років, яка виховується без жінки, через її смерть або за рішенням суду
  • мають 2-х чи більше дітей
  • мають дітей з інвалідністю
  • мають дружину з інвалідністю
  • мають вагітну дружину

Відстрочка від мобілізації

Якщо в сім’ї призиваються одночасно декілька синів, в такому разі один із них може бути звільненний в запас. Якщо призов особи значно погіршує матеріальне становище сім’ї, такому призовнику, незважаючи на його небажання, надається відстрочка від призову, рішенням міської призивної комісії при військоматі. У разі виникнення проблем з наданням відстрочки від призову, звертайтесь до наших досвідчених адвокатів, які знають як вирішити такі питання.

Хто має право на відстрочку від призову

Якщо медичний огляд визнав призовника тимчасово непридатним до військової служби, призовнику надається відстрочка від призову за станом здоров’я до 1-го року. Відстрочку від призову через навчання отримують призовники, які навчаються в школах, ВНЗ, духовних закладах, аспірантурі, закордонних навчальних закладах але до досягнення 21-го року, але за умови, що учня не буде відраховано. Якщо учень перевівся до іншого ВНЗ або взяв відпустку через стан здоров’я чи сімейні обставини, в такому разі право на відстрочку від призову не втрачається.

Зразок заяви про надання відстрочки від призову

Професійні адвокати допоможуть зібрати всі необхіді документи, правильно оформити заяву про надання відстрочки від призову, юридичний супровід протягом всього процесу надання відстрочки від призову, представництво інтересів призовника в судовому засіданні, та інше.

Відстрока від служби в ЗСУ

Кваліфіковані юристи з військових питань нададуть якісну консультацію з надання відстрочки від призову, отримання відстрочки від мобілізації, та будь-які військові питання. Завітайте до нашого офісу або телефонуйте.

Як взяти відстрочку від призову

За допомогою військового адвоката, з яким призовнику або його рідним потрібно укласти угоду на адвокатські послуги, потім адвокат забезпечить юридичну підтримку протягом всієї справи, оформить заяву без помилок, збере всі документи, проконтролює щоб справа не заглохла а весь час рухалась, проконтролює, щоб всі рішення були правомірними.

Як отримати відстрочку від призову студенту

Якщо Ви зацікавлені у даних послугах з отримання відстрочки від призову на військову службу, телефонуйте нашим адвокатам, які захистять законні права військовослужбовця в самий короткий термін.

Хто не підлягає призову під час мобілізації допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка та звільнення від призову допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від призову під час мобілізації допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від мобілізації у воєнний час допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Продовжено відстрочки від призову під час мобілізації допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від призову адвокат допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Хто може отримати відстрочку допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Як отримати відстрочку від служби в Збройних Силах України допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від призову на строкову військову службу допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Хто має відстрочку від мобілізації допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від призову на строкову військову службу допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Що означає відстрочка від призову допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Як отримати відстрочку від призову студенту допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Хто має право на відстрочку від загальної мобілізації допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Як отримати відстрочку від мобілізації допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від призову на строкову військову службу за станом здоров’я допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Хто має право на відстрочку від призову допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Хто має право на відстрочку від мобілізації допомога кваліфікованих воєнних адвокатів по отриманню відстрочки від призову, відстрочки від мобілізації та інші правничі послуги з військових питань.

Адвокат по мобилизацииАдвокат по призыву в армиюПомощь по вопросам призывниковОбжалование не выплат военнослужащимКак обжаловать заключение медкомиссииУвольнение с военной службы в военное времяРапорт на проходження лікуванняРапорт на переведення в іншу частинуКомиссирование из армии по состоянию здоровьяУвольнение из ВСУ по состоянию здоровьяУвольнение из ВСУ по семейным обстоятельствамОбразец рапортаОбжалование решения о запрете в пересечении границы УкраиныКомісування з арміїОскарження рішення ВЛКУвольнение родителей из многодетных семей с военной службыПосвідчення про відстрочку від призовуСвидетельство об отсрочке от призываВідстрочка від мобілізаціїОтсрочка от мобилизацииДокументи для надання УБДПорядок звільнення із ЗСУ за сімейними обставинамиЗвільнитись з армії коли дружина-інвалід третя групаДемобілізація військових чиї родичі загинули на війніДемобилизация военных чьи родственники погибли на войне