Відстрочка від мобілізації

Хто має право на відстрочку від мобілізації, як оформити відстрочку від мобілізації, заява на відстрочку від мобілізації, оформлення відстрочки від мобілізації – консультація військового адвоката по питаннях відстрочки від мобілізації.

На сьогоднішній день у військовослужбовців виникає проблема із написанням заяви на відстрочку від армії. Для вирішення цього питання існує певний порядок надання відстрочки від мобілізації. Наші юристи допоможуть зібрати документи що підтверджують право на відстрочку, отримати посвідчення про відстрочку від мобілізації. Наше адвокатське об’єднання спеціалізуються на вирішенні вищезазначеної проблеми, та маємо багаторічний практичний досвід. Для отримання юридичної допомоги телефонуйте за номером:

Порядок мобілізації до Збройних Сил України

Мобілізація в Україні на сьогодні набирає обертів. До якого числа мобілізація в Україні буде продовжуватися – невідомо нікому! Проте існують прецеденти, коли права мобілізованих порушуються. Відновити порушені права мобілізованого допоможе наш військовий адвокат.

Для отримання відстрочки від мобілізації

Наше адвокатське об’єднання допомагає особам, що підлягають мобілізації, отримати відстрочку від призову у воєнний час для цього не обхідно зібрати документи що підтверджують право на відстрочку та надіслати нашим юристам, які допоможуть сформулювати та подати заяву на відстрочку від проходження військової служби.

Як звільнити мобілізованого?

Звільнення від мобілізації у військовий час – є актуальною проблемою на сьогодні. Наші юристи допоможуть Вам з вирішенням цього питання за навності у Вас необхідних документів які підтверджують підставу для відстрочки від мобілізації та у фіналі Ви отримаєте своє посвідчення про відстрочку від мобілізації.

Кому передбачено відстрочка від мобілізації?

Не підлягають мобілізації військовозобов’язані:

 • 1. Котрі заброньовані на період мобілізації та на воєнний час органами державної влади та іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
 • 2. Особи, що визнані за законом такими, в яких наявна інвалідність або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатні до військової служби за станом здоров’я передбачається відстрочка від військової служби на термін до шести місяців, після якої проводиться наступне проходження військово-лікарської комісії;
 • 3. Військовозобов’язані, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років;
 • 4. Жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину віком до 18 років;
 • 5. Військовозобов’язані, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років;
 • 6. Батьки, які виховують дитину, хвору на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, що підтверджується відповідним документом, але якій не встановлено інвалідність;
 • 7. Жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи;
 • 8. Усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років;
 • 9. Особи, які займаються постійним доглядом за хворою дружиною або чоловіком, дитиною, а також батьками своїми чи дружини, які за висновком медико-соціальної експертної комісії чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребують постійного догляду;
 • 10. Особи, дружина або чоловік яких відноситься до числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини із числа осіб з інвалідністю I чи II групи;
 • 11. Опікуни особи з інвалідністю, визнаної судом недієздатною; особи, зайняті постійним доглядом за особою з інвалідністю I-ІІ групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд;
 • 12. Батьки, які мають неповнолітню дитину і чоловіка чи дружину, який(яка) проходить військову службу за одним із видів військової строкової служби, визначених частиною шостою статті 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»;
 • 13. Народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим;
 • 14. Працівники органів військового управління, військових частин, підприємств, установ та організацій Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Бюро економічної безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Державної виконавчої служби України, Управління державної охорони України;

Кому передбачено звільнення від мобілізації?

Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:

 • 1. Здобувачі професійної, фахової передвищої та вищої освіти денної форми навчання – не підлягають мобілізації.
 • 2. Наукові і науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів загальної середньої освіти, за умови що вони працюють відповідно у закладах вищої чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах професійної (професійно-технічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки;
 • 3. Особи, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану;

Вищезазначені особи у зазначений період можуть бути призвані на військову службу лише за згодою самих військовослужбовців.

Не підлягають призову на військову службу під час часткової мобілізації протягом шести місяців були звільнені зі служби у запас (крім військовослужбовців, зарахованих на службу у військовому оперативному резерві першої черги). Такі особи у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їх згодою

Хто не підлягає мобілізації?

 • 1. Чоловіки за віком старші 60-ти років;
 • 2. Особи, визнані непридатними до військової служби;
 • 3. Громадяни, котрі мають право на відстрочення від мобілізації за станом здоров’я, сімейними обставинами, здобуттям освіти або подовження професійної діяльності, звільнення від мобілізації за видом діяльності, заброньовані підприємствами.

Заява про відстрочку від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Заява про відстрочку від мобілізації у зв’язку з навчанням послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Адвокат по мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Відстрочка від мобілізації у воєнний час послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Заява про надання відстрочки від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Зразок заяви на звільнення від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Зразок заяви про надання відстрочки від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Для отримання відстрочки від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Порядок мобілізації до Збройних сил України послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Права мобілізованих на військову службу послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Права військовозобов’язаних під час мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Відстрочка та звільнення від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Чи можна уникнути мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Як звільнити мобілізованого послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Як можна законно відмовитись від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Як оформити відстрочку від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Оформлення відстрочки від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Заява для відстрочки мобілізації у зв’язку з навчанням послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Заява для відстрочки мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Заява на звільнення від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Заява про звільнення від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Звільнення від мобілізації у військовий час послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Звільнення від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Допомога мобілізованим послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Коли звільняються мобілізовані послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Хто звільняється від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Як звільнитися від мобілізації послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Хто звільнений від мобілізації у військовий час послуги військового адвоката з питань отримання відстрочки від мобілізації згідно діючих законів України станом на день надання юридичної послуги.

Адвокат по мобилизацииАдвокат по призыву в армиюПомощь по вопросам призывниковОбжалование не выплат военнослужащимКак обжаловать заключение медкомиссииУвольнение с военной службы в военное времяРапорт на проходження лікуванняРапорт на переведення в іншу частинуКомиссирование из армии по состоянию здоровьяУвольнение из ВСУ по состоянию здоровьяУвольнение из ВСУ по семейным обстоятельствамОбразец рапортаОбжалование решения о запрете в пересечении границы УкраиныКомісування з арміїОскарження рішення ВЛКУвольнение родителей из многодетных семей с военной службыПосвідчення про відстрочку від призовуСвидетельство об отсрочке от призываВідстрочка від мобілізаціїОтсрочка от мобилизацииДокументи для надання УБДПорядок звільнення із ЗСУ за сімейними обставинамиЗвільнитись з армії коли дружина-інвалід третя групаДемобілізація військових чиї родичі загинули на війніДемобилизация военных чьи родственники погибли на войне