Господарські спори

З розвитком господарської діяльності в нашій країні між суб’єктами господарської діяльності виникають різні господарські спори. Конфліктні ситуації можуть бути самого різного характеру: не повернення боргів кредиторами, надані послуги не відповідної якості, не виконуються договірні зобов’язання, і багато інших моментів, які зустрічаються при веденні бізнесу.

Міжнародна адвокатська група «Теміс Лавьерс Груп» допоможе Вам у вирішенні господарських спорів, у захисті Ваших прав і репутації, використовуючи всі можливі правові механізми. Проведення переговорів з учасниками конфліктної ситуації, визначення перспективи тієї чи іншої справи, усні та письмові консультації, проведення експертизи документів, договорів, угод і контрактів — саме такі кроки можуть допомогти вирішити господарський спір до звернення до суду. Якщо ж звернення до суду є неминучим, то досвід і кваліфікація наших адвокатів і юристів забезпечать Вам повноцінну й ефективну захист за прийнятними цінами.

Ось перелік послуг, які ми можемо запропонувати у господарських спорах:

  • складання та подання позовної заяви до господарського суду;
  • складання клопотання про забезпечення позову;
  • складання пояснень до суду;
  • подача заперечень на позовну заяву;
  • розрахунок суми позовних вимог та судового збору;
  • представництво інтересів клієнта в господарському суді;
  • розробка стратегії судового процесу.

Ви завжди можете розраховувати на уважний і всебічний аналіз ситуації, що склалася, докладну консультацію, правовий аналіз наявних документів і дотримання адвокатської етики, обслуговування на найвищому професійному рівні.

Господарські спори:

Задайте питання адвокату:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *