Колекторська компанія

Колекторська компанія допомагає клієнтам швидко повертати борги. Існує 1000 + 1 спосіб повернути борг, все залежить від кількох факторів: суми боргу, документа підтверджуючого походження боргу, від самого боржника.

Методи роботи колекторів бувають різні, але загалом вони поділяються на законні і незаконні (вибивання боргу, шантаж, залякування боржника та його родичів, загрози насильства і смерті і т.д).

Чим загрожують незаконні методи повернення боргу? По перше — боржник подасть зустрічний позов в правоохоронні органи і вимагатиме покарання для вас, а за всі перераховані вище методи впливу на боржника вам світить реальний термін, за деякі штраф і умовний термін. У цьому випадку ви можете самі себе проспонсорувати і ще й сісти на пару років.

Що вам пропонує наша колекторська компанія? Наша колекторська компанія працює тільки законними методами. Щодо термінів це не так швидко як вибивання, але за якістю набагато краще, так як з боргом ви закінчите цю епопею раз і назавжди.

Колекторська компанія для початку відкриває кримінальне провадження на боржника, і повірте, після цього боржники швидко починають ворушитися, так як перспектива сісти за ґрати нікого не радує. Паралельно ми накладемо арешт на майно боржника і заборону на виїзд за кордон. Гроші можна і потрібно повертати законним шляхом, цей спосіб не має наслідків.

Довірте нам своїх боржників, ми вас не підведемо.

Колекторська компанія до ваших послуг