Кримінальний адвокат

Кримінальні справи надають слідчим і судновим органам широке поле для різних порушень прав людини. Саме тому, як тільки ви стали учасником кримінального процесу, звернутися до адвоката у кримінальних справах варто негайно. Адже від цього залежить не тільки ваша свобода, але, можливо, і життя.

Адвокатське бюро «Теміс Лав’єрс Груп» пропонує кваліфіковану допомогу у кримінальній справі підозрюваним у злочині, а також потерпілим і свідкам. Наші співробітники зроблять все можливе, щоб не допустити порушення ваших прав.

Порушення кримінальної справи: перші дії

Порушення кримінальної справи — стрес не тільки для того, на кого «завели справу», а й для його родичів. Зневірятися не варто, адже існують люди, для яких ваша захист — це професія.

Звернення до надійного кримінального адвоката — одне з перших дій, які має вчинити обвинувачений чи його близькі. Залежно від ситуації, що склалася, можна вибрати особисту зустріч або віддалену консультацію.

Телефонна консультація кримінальної адвоката

Як тільки підвищений інтерес правоохоронних органів до вашої персони став помітним, зателефонуйте фахівцеві у кримінальних справах з бюро «Теміс Лав’єрс Груп». Це можна зробити за номерами        

Навіть якщо співробітники відомства вже чекають за дверима, ви можете коротко описати виниклу ситуацію і отримати кваліфіковану пораду фахівця. Швидка консультація кримінального адвоката в Києві здатна врятувати вас від необдуманих заяв і дій, які могли б призвести до несприятливих наслідків.

Зустріч з адвокатом

Коли кримінальну справу вже порушено, варто почати співпрацю з надійним адвокатом, який здатний захистити ваші інтереси задовго до початку судового розгляду.

Звертаючись за юридичною консультацією, пам’ятайте, що угоду з адвокатом укладається на стадії внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань. Підозрюваний і адвокат разом розроблятимуть лінію захисту, це означає, що кримінальний адвокат буде тримати свого підзахисного в курсі, інформуючи про найменші зміни в ході справи.

Існує ще одна важлива причина, по якій послуги адвоката у кримінальних справах варто замовляти негайно. У міліції діє так звана «палочна система». Якщо з’явиться хоч найменша зачіпка для закиду на вас ще одного кримінального провадження, не сумнівайтеся — слідчий нею обов’язково скористається.

Кримінальний адвокат: поле діяльності

Згідно з положеннями нового КПК, адвокат захищає права та інтереси свого підзахисного. Нерідко клієнтами кримінальної адвоката стають потерпілий або свідок. Але найчастіше — це обвинувачений чи підозрюваний. Якщо у них немає можливості запросити адвоката, це дозволено зробити родичам.

До допомоги захисника можна вдаватися на різних стадіях кримінального провадження (під час попереднього слідства, на початку судового процесу, для оскарження вироку після його оголошення), але зі зрозумілих причин зробити це потрібно якомога оперативніше.

Основні послуги кримінальної адвоката

Поле діяльності кримінальної адвоката в Києві досить велике. У перелік послуг даного фахівця входять:

 1. Визначення перспективності судового кримінальної справи на основі представлених матеріалів.
 2. Проведення консультацій, пов’язаних із залученням громадян до кримінальної відповідальності за свої діяння, а також відшкодуванням понесеного постраждалим збитку (як матеріального, так і морального).
 3. Допомога клієнту під час проведення різноманітних слідчих заходів, у тому числі допитів та очних ставок.
 4. Складання документів з подальшою їх подачею в органи попереднього розслідування. Зокрема:
 • позовної заяви,
 • заперечень на нього,
 • різних клопотань.

 

 1. Оскарження дій учасників кримінального суднового процесу: слідчого, обвинувача (прокурора), судді.

 

Актуальне законодавство України передбачає та інші дії, які може виконувати кримінальний адвокат для надання допомоги своєму клієнту.

Базові повноваження адвоката

Крім того, найнятий кримінальний юрист володіє значним спектром повноважень, зокрема:

 1. Може проводити консультації зі своїм клієнтом без обмеження часу.
 2. Йому дозволено розмовляти з наймачем наодинці, в той час як всі інші (в тому числі і родичі) можуть розмовляти з підслідним тільки в присутності представника органів правопорядку.
 3. Має право брати участь у всіх слідчих діях (допитах, обшуку, слідчих експериментах та інших заходи, які проводяться у присутності обвинуваченого).
 4. Збирати докази і знаходити свідків, які здатні пом’якшити провину підслідного або повністю виправдати його.

Більш детальну інформацію про права та обов’язки адвоката у кримінальній справі ви можете отримати на нашому сайті в режимі онлайн-консультації.

Як знайти адвоката в кримінальній справі?

Відповідно до кримінально-процесуальним кодексом, слідчий може призначити адвоката обвинуваченому, якщо той з яких-небудь причин не може це зробити самостійно. Але якщо ви хочете мати не заангажований професійний захист, користуватися порадами слідчого у виборі кримінальної адвоката все ж не варто.

Багато жителів Києва перевагу звернутися в адвокатське бюро «Адвокат Профі» і отримали надійну кваліфіковану захист. У 36% випадків кримінальна справа була залагоджено на їх користь без судового розгляду.

Якщо вам потрібна оперативна допомога за реальну, а не космічну плату, звертайтеся до нас.

Відмова від послуг кримінальної адвоката

Чи існує така практика? Так, клієнт може відмовитися від послуг кримінальної адвоката без всяких пояснень. Але в таких випадках йому призначається державний захисник на розсуд слідчого, оплата роботи якого нерідко зараховується до судових витрат і може бути покладена на підзахисного за рішенням суду. До того ж, нерідко така поведінка сприймається органами правопорядку як визнання провини.

Захисник же відмовитися від своїх обов’язків не може, свої дії кримінальний адвокат повинен узгоджувати з підзахисним і стояти на сторожі його інтересів, надаючи свої послуги; Адвокат у кримінальних справах — це ваш головний помічник, який несе колосальну відповідальність. Адже саме від його дій залежить, чи буде доведена ваша невинність, або зменшено покарання у разі визнання провини.

Послуги адвокатської «Адвокат Профи»

Чим наші адвокати у кримінальних справах у м Києві можуть Вам допомогти?

Проаналізуємо Вашу ситуацію. Ми вивчимо всі наявні матеріали по кримінальній справі і чесно розповімо Вам про можливі варіанти результату справи. На підставі представлених даних фахівець надасть рекомендації і розробить правильну стратегію вашої поведінки та загального ведення справи.

Уявімо послуги у кримінальних справах в процесі досудового слідства. Керуючий партнер адвокатського бюро — адвокат з більш ніж 7-ми річним стажем роботи — буде присутній з Вами на допитах, при обшуках, очних ставках, пред’явленні обвинувачення, а так само у всіх інших слідчих заходах з вашою участю. Він простежить за чітким дотриманням процедури, не допустить порушення ваших прав і будь-яких незаконних дій з боку слідчих.

Зберемо всі необхідні документи і докази у справі. Як кримінальний адвокат, я завжди веду, паралельно зі слідством, незалежне адвокатське розслідування, здійснюю збір доказів з метою довести невинність мого підзахисного чи пом’якшити покарання за скоєний злочин. У більшості випадків це дозволяє виявити упущені слідчими факти і нюанси, які свідчать на користь підзахисного. Нерідко знаходяться і свідки, показання яких призводять до повного виправданню обвинуваченого.

Надамо повну інформацію про хід вашої справи. Ви отримаєте повні достовірні відомості про всі стосуються справи нюансах. Правова позиція і стратегія поведінки буде розроблятися і коректуватися за вашої безпосередньої участі і з вашої згоди.

Будемо захищати Вас в суді. Використовуючи весь наш професійний досвід, ми будемо доводити Вашу невинність всіма законними методами і засобами. Якщо ж наш клієнт визнає свою провину, ми будемо домагатися пом’якшення покарання, або повного звільнення від призначення покарання. З більш ніж 240-ка кримінальних справ, в яких брали участь наші співробітники, близько 56% підслідних вдалося звільнити з-під варти задовго до винесення судом остаточного вироку.

Оскаржимо рішення суду першої та наступних інстанцій, якщо воно буде винесено не на Вашу користь. Більше чверті поданих нами апеляцій були розглянуті в суді, в результаті чого наших клієнтів виправдали, або значно пом’якшили покарання.

Щоб ознайомитися з повним переліком послуг, що надаються, відвідайте розділ «Послуги бюро». Якщо вам потрібно швидко отримати необхідні відомості, зверніться до фахівця по найбільш зручному для вас контактним номером.

За роки роботи у нас виробився унікальний стиль співробітництва з клієнтами:

Цілодобова підтримка. Ми розуміємо, що кримінальні юридичні проблеми — це стрес. Що б не трапилося, ми доступні для своїх клієнтів 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли виникають форс-мажорні ситуації, або потрібна особлива оперативність, до справи може підключатися ще один фахівець.

Конфіденційність.

Ми усвідомлюємо важливість довірених нам справ, тому чітко дотримуємося правил адвокатської етики і захищаємо персональні дані свого довірителя. Ви можете бути впевнені, що надані нам відомості не стануть загальнодоступними навіть випадковим чином.

Індивідуальний підхід.

Кожна кримінальна справа передбачає розробку особливої ​​тактики захисту, яка базується на всебічній опрацюванні всіх аспектів кримінального процесу. Стратегія поведінки може змінюватися залежно від надходження нових відомостей і нюансів справи. Але вона завжди націлена на максимально ефективне рішення вашої проблеми.

Помірні ціни.

Багато досвідчених адвокатів вимагають за свою працю кошти, недоступні для більшості жителів столиці. У нашому бюро ви можете отримати кваліфіковану допомогу за помірну суму. Точну вартість кожної послуги можна уточнити за телефонами.

Незалежно від того, чи ведуться слідчі заходи, або ви тільки підозрюєте про можливий інтерес правових органів, при зверненні ми зробимо все можливе, щоб вирішити справу на вашу користь.

Як отримати допомогу від адвокатського бюро «Адвокат Проффі»?

На сайті представлено кілька способів зв’язку, скориставшись якими нескладно отримати професійну підтримку кримінальної адвоката.

Телефон. Спеціаліст доступний за вказаними номерами впродовж тижня  з 9.00 до 18.00, у тому числі і в обідню час. Для вашої зручності на сайті представлені номери різних операторів, щоб у вас була можливість вибрати підходящий.

Skype. Для тих, хто віддає перевагу особисте спілкування, в контактах вказано скайп. Залежно від ваших уподобань, бесіда буде вестися в аудіо- чи відеорежимі.

E-mail. Якщо потрібна допомога у кримінальній справі підвищеної складності, варто описати проблему детально в електронному листі. Таким способом зручно надавати відскановані версії документів та інші матеріали по справі. Написати листа ви можете в будь-який зручний час, воно буде прочитано протягом робочого дня.

Контактна форма сайту. Заповніть поля, які розміщені внизу контактної сторінки, і лист автоматично попрямує на адресу кримінальної адвоката. Якщо ви залишили повідомлення в суботу, неділю або після 17.00, відповідь зможете отримати вранці на наступний робочий день.

Офіс. У розділі «Контакти» представлено фактична адреса представництва бюро «Теміс Лав’єрс Груп», де знаходиться ваш кримінальний адвокат. Київ — досить велике місто, тому на сторінці розміщена докладна електронна карта, яка допоможе прокласти маршрут з будь-якої точки країни. Але перед відвідуванням офісу варто записатися на прийом одним з вищеописаних способів, так як адвокат може бути зайнятий іншим кримінальною справою.

Серед представлених способів зв’язку кожен клієнт зможе вибрати відповідний для себе варіант. Ми, у свою чергу, завжди відкриті для співпраці і даємо оперативну відповідь на кожне повідомлення, що надійшло.

У тих, хто вже є нашим клієнтом, і кримінальну справу ще не закінчено, є право дзвонити адвокату в будь-який час доби, незалежно від дня тижня. По можливості допускається використання інших засобів зв’язку, але вони не завжди забезпечують належну оперативність у неробочий час.

Що найголовніше при захисті від кримінального переслідування?

Пам’ятайте! Головне в такій ситуації — час. Чим швидше професійний кримінальний адвокат підключиться до розгляду справи, тим імовірніше для Вас позитивний результат. Дзвінок в перші години після початку кримінального переслідування дозволить вам отримати кваліфіковану консультацію та скорегувати поведінку таким чином, щоб не допустити погіршення свого становища.

Близько 30% обвинувачених в судах країни отримують дуже жорстке покарання тільки через те, що найняли адвоката вже після закінчення судового слідства. Не повторюйте цієї помилки.

Юридична компанія «Теміс Лавєрс Груп» готова надати вам свої послуги кримінального адвоката: (044) 222-81- 21

Задайте онлайн питання юристу: