Колекторська фірма

Колекторська фірма — це юридична організація, яка допомагає в стислі терміни повернути гроші. Методи роботи колекторських фірм бувають різні, у когось вони законні, у когось незаконні. Колекторська фірма «Адвокат Проффі» працює виключно в рамках законодавства. Ми не шантажуємо і не вибиваємо борги. Які від цього плюси?

Перше — такий метод роботи позбавить вас від проблем в майбутньому, після повернення грошей. Шантаж та залякування тягнуть за собою кримінальну відповідальність, і навіть якщо цим будуть займатися колектори, а не ви персонально, вашу зв’язок з ними швидко доведуть і притягнуть до відповідальності, не адміністративної, а кримінальної. Задумайтеся, чи потрібен вам такий поворот подій.

Друге — законний метод стягнення заборгованості дозволяє швидко прискорити дії боржника, спрямовані на пошук грошей та їх повернення. Крім позовних звернень до боржника, ми відкриваємо кримінальну справу за фактом незаконного привласнення грошей, встановлюємо заборону на виїзд за кордон і заморожуємо рахунку. Жити в ізоляції боржник не буде, тому швидко знайде спосіб розрахуватися по боргах. Хочете повернути гроші — телефонуйте. Колекторська фірма вам допоможе.

Колекторська фірма до ваших послуг:

Задайте питання адвокату:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *