Адвокат Київ

Адвокат Київ має досить широкі повноваження при наданні юридичної допомоги. Тільки адвокат Київ має право проводити самостійну адвокатське розслідування, збирати докази при здійсненні юридичної допомоги, залучати фахівців та експертів в разі необхідності спеціальних пізнань в області науки, опитувати очевидців, свідків і будь-яких осіб за їх згодою. Адвокат Київ при наданні юридичних послуг має право без обмеження в часі зустрічатися з клієнтом, також у разі його утримання під вартою. Будь-які відомості, одержані адвокатом при здійсненні юридичної допомоги, а також документи, що регулюють взаємини з клієнтом, є адвокатською таємницею і не підлягають розголошенню правоохоронним і будь-яким іншим державним органам.

Компанія «Теміс Лавьерс Груп» надає юридичні послуги по захисту прав і інтересів в судах, ведення судових справ усіх категорій і виконання судових рішень, досудове врегулювання спорів і послуги з представництва інтересів у держорганах.

У наш час будь-яка діяльність нерозривно пов’язана з необхідністю захисту власних інтересів в судах та державних органах. Людині складно оцінити ситуацію і прийняти необхідні правові рішення для захисту своїх прав та інтересів в силу того, що це вимагає спеціальних знань і досвіду. Професійна оцінка ситуації допоможе зробити правильні висновки і прийняти рішення чи є сенс судитися чи це безперспективно.

Ведення судових справ усіх категорій і виконання судових рішень, досудове врегулювання спорів і послуги з представництва інтересів у держорганах.

Принцип нашої роботи полягає в тому, щоб не судитися ради процесу. Першорядним для нас є інтереси наших клієнтів, а спірна ситуація лише перешкода, яку необхідно вирішувати в судовому або іншому порядку. Наша компанія готова здійснити всі необхідні дії для захисту Ваших інтересів.

Адвокат Київ чекає на ваш дзвінок:

Письмо адвокату:

Вы можете перейти на интересующую Вас страницу или услугу:

Адвокат
Адвокат Киев
Адвокат по возврату долгов
Адвокат по ипотеке
Адвокат по кредиту
Адвокат по налоговым спорам
Адвокат по наследственным делам
Адвокат по семейным делам
Адвокат уголовные дела
Адвокат по хозяйственным делам
Возврат долгов
Выбивание долгов
Защита права собственности
Как вернуть долг по расписке
Коллекторские услуги
Обжалование решения суда
Споры с банком
Услуги адвоката
Юрист онлайн
Юридическая консультация

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *