Адвокат в кримінальному процесі

Багато скажете — багато дадуть. Нічого не скажете — нічого не дадуть. Мало скажете — мало дадуть. Перед тим як давати свідчення — обов’язково проконсультуйтеся з адвокатом. Не з тим, якого вам запропонує держава. Цей адвокат в кримінальному процесі справи вирішувати не вміє. Адвокат в кримінальному процесі навіть не стане вивчати, їх зв’язка з прокурорами працює відразу після затримання. Між собою вони зможуть домовитися про «золоту середину», яка влаштує їх. Але, ніяк не зможе влаштувати вас.

Ситуація з життя, такий підхід перевірено роками.

Зателефонуйте, наш адвокат в кримінальному процесі зняє як швидко вирішити проблему, не робіть помилки самі. Працівники правоохоронних органів Вам не допоможуть. Чи не для того вони порушували кримінальну справу, щоб Вас виправдати, а навпаки, притягнути до відповідальності, щоб Ви самі себе обмовили і щоб потім вже ніхто Вам не допоміг, а вони отримали заохочення, звання, просування по службі.

Не робіть дурниць, зателефонуйте адвокату і без адвоката не давайте ніяких свідчень і пояснень. Стаття 63 Конституції України дозволяє Вам не давати показань щодо себе та близьких родичів.

Запам’ятайте — багато скажете — багато дадуть. Мало скажете — мало дадуть. Вибір за Вами. Зателефонуйте адвокату і вирішите свої проблеми

Адвокат в кримінальному процесі чекає на ваш дзвінок:      

Задайте питання адвокату:

Інші сторінки нашого сайту, які можуть вас зацікавити

Адвокат
Адвокат Киев
Адвокат по возврату долгов
Адвокат по ипотеке
Адвокат по кредиту
Адвокат по налоговым спорам
Адвокат по наследственным делам
Адвокат по семейным делам
Адвокат уголовные дела
Адвокат по хозяйственным делам
Возврат долгов
Выбивание долгов
Защита права собственности
Как вернуть долг по расписке
Коллекторские услуги
Обжалование решения суда
Споры с банком
Услуги адвоката
Юрист онлайн
Юридическая консультация