Ведення бухгалтерського обліку

Все частіше керівники бізнесу відмовляються від штатного бухгалтера на користь аутсорсингових компаній.

Успіх роботи підприємства багато в чому залежить від професіоналізму співробітників бухгалтерії. Тому, пріоритетним завданням будь-якого керівника стає пошук досвідченого бухгалтера. Як показує практика, не завжди такого фахівця просто знайти, та й працювати досвідчений бухгалтер не стане за маленьку зарплату.

Якщо Ви приймаєте на роботу штатного бухгалтера, значить, Ви будете зобов’язані щомісячно сплачувати йому зарплату і податки з неї, забезпечувати його соціальним пакетом, оплачувати відпустку, лікарняні листи і навчання. А при співробітництві з бухгалтерської компанією, Ви заплатите тільки за конкретні послуги. Вам не доведеться нести витрати на підвищення кваліфікації бухгалтера і на обладнання робочого місця.

Аутсорсингові компанії дорожать своєю репутацією і приймають до себе на роботу тільки професійних фахівців. Керівництво бухгалтерських компаній несе повну відповідальність за ведення бухгалтерського обліку, перед замовником відповідно до умов укладеного договору.

Ми допоможемо Вам у веденні бухгалтерського обліку та складання звітності. З усіх питань Ви можете звертатися в наш офіс